Šiomis dienomis vis daugiau tentinių konstrukcijų galima pamatyti miestuose.
PVC ir PE palapines stato ir vienkartiniams renginiams, ir naudoja kaip stacionarias konstrukcijas. Be to, šiuos tvarkingus statinius galima pamatyti ne tik vasarą!
Ant konstrukcijos paviršiaus galėsite uždėti savo organizacijos logotipą arba šūkį! Jis padės surasti palapines tiems, kas specialiai atvyko į renginį, pritrauks atsitiktinius potencialius pirkėjus arba žiūrovus, o taip pat palapinės taps šventinės aikštelės apipavidalinimo dalimi.
Šoninės pusės:
PVC pavėsinių šoninės pusės sukonstruotos iš skirtingų 2 m pločio grandžių. Tai leidžia įrengti papildomą šoninį įėjimą. PE pavėsinių šoninė pusė yra vientisa, todėl papildomo įėjimo įrengti negalima.
Langai:
PVC ir PE pavėsinių langų skaičius ir dydis yra vienodas. Į abi palapines patenka vienodas dienos šviesos kiekis.
PVC ir PE medžiagų skirtumai:
- Palyginti su PE medžiaga, PVC medžiaga yra tampresnė, tvirtesnė. Ji yra atspari ugniai ir ilgiau tarnauja (dėl to PVC naudojama gaminant valtis, sunkvežimių priekabų dangą, baseinus);
- Palyginti su PE medžiaga, PVC medžiaga atspari tempimui;
- Palyginti su PE medžiaga, PVC medžiaga yra atsparesnė ultravioletiniams spinduliams (mažiau kinta jų veikiama) ir aplinkai (šalčiui, vėjui ir pan.).
- Palyginti su PE medžiaga, PVC medžiaga yra mažiau degi. Būdama arti liepsnos PVC medžiaga ne užsiliepsnoja, o susispaudžia. Užsiliepsnojusi PVC medžiaga dega labai maža ugnimi. Ištraukta iš liepsnos PVC medžiaga greitai užgesta. Tokia medžiaga užgesta pati. Ją galima gesinti visomis ugnies gesinimo priemonėmis.
- Degdama PE medžiaga laša, o pašalinus liepsnos šaltinį, dega toliau. PE medžiagą rekomenduojama gesinti vandeniu, putomis, priemonėmis su anglies dioksidu ir milteliais.
- PVC medžiaga yra mažiau veikiama temperatūrų svyravimo;
- PVC pavėsinių siūlės yra lydytos, o PE – susiūtos.
- PE medžiagos pavėsinės sveria mažiau už PVC medžiagos pavėsines.