Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Toliau naršydami svetainėje sutinkate, kad slapukai atsirastų Jūsų įrenginyje. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus. Sužinoti daugiau...

Averto logo

+370 66157777
    +370 65533177
    Susisiekite su mumis 

Darbo laikas:     I - V 09:00-18:00

09:00 - 18:00 Atidaryta

DIDMENINĖ PREKYBA

Ar norite prekiauti kokybiškomis prekėmis?

Averto didmeninės prekybos skyrius siūlo puikų bendradarbiavimą!

Mobilusis: +370 66157777; +370 65533177

El-paštas: sales@averto.lv

Didelė patirtis prekiaujant aukštos kokybės prekėmis

Averto parduoda paklausias ir tik aukštos kokybės prekes, todėl daugiau nei 10 metų išlaiko vadovaujančią poziciją Latvijos ir Baltijos šalių rinkoje, taip pat siekia sustiprinti poziciją Europos rinkoje.

Bendradarbiaujant su Averto, turite galimybę už patrauklią kainą įsigyti prekes mažesniais kiekiais, negu nustato gamintojas.

Įvairiems brendams ir produktų linijoms siūlome skirtingas realizavimo sąlygas.

Didmeninė prekyba ir prekinių ženklų atpažinimo skatinimas

Mūsų didmeninės prekybos skyrius užsiima produktų pardavimu tiek mažmenininkams ir didmenininkams tolimesnei prekybai, tiek profesionaliems vartotojams ir įstaigoms siekiant užtvirtinti savo veiklą.

Didmeninė prekyba yra nukreipta ne tiktai į prekių pardavimą dideliais kiekiais, bet ir į atstovaujančio Averto prekės ženklo atpažinimo ir populiarumo skatinimą.

Užsakius didelį prekių kiekį, galime taip pat pasiūlyti išskirtinę produktų linijų gamybą ir Jūsų pasirinktą prekės ženklą.

Bendradarbiavimas su kitomis parduotuvėmis

Patyrę Averto didmeninės prekybos specialistai aktyviai bendradarbiauja su žymiausiomis internetinėmis ir didžiausiomis mažmeninės prekybos parduotuvėmis bei parduotuvių tinklais, kurie užtikrina puikų pardavimą visuose rinkos segmentuose Baltijos šalyse (Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje) ir kitose šalyse (Lenkijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Čekijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje).

Įvairiapusis prekių asortimentas

Mūsų specializacija yra įdomios ir kokybiškos prekės sodui ir poilsiui. Platus asortimentas siūlo įvairių prekių grupes:

Atsižvelgiant į poreikius ir Klientų norus, prekių asortimentas yra reguliariai pildomas.

Bendradarbiavimo su Averto pranašumai

Bendradarbiavimo pradžia

Kviečiame susisiekti su mūsų didmeninės prekybos skyriaus atstovais!

Mobilusis: +370 66157777; +370 65533177

El-paštas: sales@averto.lv

Susitarsime dėl naudingiausių bendradarbiavimo sąlygų!